Özel Hastanede Çalışan Sağlık Personeline Tatil Müjdesi

Özel Hastanede Çalışan Sağlık Personeline Tatil Müjdesi geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK başvurulara kayıtsız kalmadı ve artık Özel hastanede çalışan sağlık personellerine tatili uygun gördü. İşte detaylar..

22-6
Daha Fazla Göster

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK başvurulara kayıtsız kalmadı ve artık Özel hastanede çalışan sağlık personellerine tatili uygun gördü.

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK kendilerine yapılan resmi tatil günlerinde tüm branşlardan provizyon verilmesi uygulamasının kaldırılması konusunu değerlendirdi ve konu ile ilgili bu durumun kaldırılmasına karar verdi. Yani bu aslında şu manaya gelmiş oldu resmi tatillerde ve pazar günleri artık SGK hastalarına poliklinik hizmeti verilmeyecek. Bu gün itibari ile yani 1 Nisan 2014 tarihi ile geçerli olan uygulamada acil branş, hemodiyaliz ve onkolojik tedavisi dışında özel sağlık kuruluşlarına provizyon verilmeyecek.

Konu  Türk Tabipleri Birliği ( TTB ), Ankara Tabip Odası‘ nın SGK yetkilileri ile görüşme yaptı. konu Türkiye Geneli Neredeyse bir çok Tabip Odası tarafından müracaatlar yapıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Özel Hastanede Çalışan Sağlık Personeline Tatil Müjdesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!