1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesi Yayımlandı
Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesi Yayımlandı

Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesi Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılı için özel temel liselerin haftalık ders çizelgeleri yayımlandı. Haftalık ders çizelgeleri için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 61 sayılı ve 23 Şubat 2018 tarihli kararında özel temel lise haftalık ders çizelgesinin yayımlandığı belirtildi.

MEB, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün 19 Şubat 2018 tarihli yazısı üzerine Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığında görüşülen Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesinin 2018-2019 eğitim ve öğretim yılından itibaren tüm sınıf düzeylerinde ekli örneğine göre uygulanmasına karar verildi.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığını 24 Ağustos 2017 tarihli ve 112 sayılı kararı ile kabul edilen Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesi ile 14 Ağustos 2014 tarihli ve 73 sayılı kararı ile kabul edilen Özel Temel Lise Haftalık Ders Çizelgesi’nin 2018-2019 eğitim ve öğretim yılından itibaren tüm sınıf düzeylerinde uygulamadan kaldırılmasına karar verildi. Çizelgenin tam metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler