1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Özür Durumundan Atanan Personelin İptal İsteği Onaylanabiliyor
Özür Durumundan Atanan Personelin İptal İsteği Onaylanabiliyor

Özür Durumundan Atanan Personelin İptal İsteği Onaylanabiliyor

2015 Ocak Ayı İl İçi Ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Olarak Yer Değiştirme İsteğinde Bulunanların İptal İstemeleri Halinde Onayı Uygun Görüldü

A+A-

2015 yılı Ocak ayı içerisinde il içi ve iller arası özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemleri 20 Ocak 2015 tarihinde sonuçlanmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce bugün yayınlanan yazıda il içi ve iller arası özür durumuna bağlı yer değiştirme isteğinde bulunanların tekrar istemeleri halinde atamalarının iptal edileceğine dair ONAY işlemlerinin uygun görüldüğü İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce açıklandı.

İptal işlemi için İl Milli Eğitim Müdürlüklerine başvuruda bulunacaklar ve dilekçelerini en geç 17 Şubat 2015 tarihine kadar Bakanlığa göndereceklerdir.

İlgili Resmi Yazıyı indirmek için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.