1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor
Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

DPB tarafından bugün yayımlanan ilana göre Pamukkale Üniversitesi toplam 3 sözleşmeli sağlık personel alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 657 sayılı devlet memurları kanununun 4. Maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 3 sözleşmeli sağlık personeli alınıyor.

Kimler başvuruda bulunabilecek? Yapılacak 2 hemşire kadrosu için adayların Sağlık Yüksekokullarının veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin veya hemşirelik fakültelerinin Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olması gerekiyor.1 Hemşire kadrosu için ise adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olması ve KPSS puanına sahip olması gerekiyor. Ayrıca adaylarda İlk Yardımcı Belgesine sahip olması, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik kapsamında Diğer Sağlık Personeli Belgesine sahip olması,-Yenidoğan servisinde ve yenidoğan yoğun bakım ünitesinde çalışmış olması ve az bir yıl deneyim aranan şartlar arasında yer alıyor. Diğer bir sağlık teknikeri alımı için ise adayların ilk ve acil yardım bölümünden mezun olması gerekiyor.

Adaylar nereye başvuru yapacak? Üniversitenin sitesinden alınacak başvuru formu ile beraber 1 fotoğraf, diploma belgesi, KPSS Sonuç Belgesi, erkek adaylar için askerlik terhis belgesi ile başvuru yapabilecekler. Adaylar 3 Aralık 2018 tarihine kadar Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile başvuru yapılabilecekler. Süresinde yapılmayan veya postada meydana gelen gecikmelerde yapılan başvurular dikkate alınmayacak. Başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler