1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015
Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015

8 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda Pamukkale Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu Son Başvuru 22 Nisan 2015

A+A-

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü'nde,Döner Sermaye Bütçesinden karşılanmak üzere 1 hemşire alınacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyon için yazılı veya sözlü sınav bulunmamaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavı puanına göre istihdam edilecektir.

Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, Hemodiyaliz Hemşireliği alanında en az 12 yıl süreyle çalışma deneyimi olmak, bu deneyimi belgelendirmek. Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşireliğinde en az 6 ay süreyle çalışma deneyimi olmak. Bayan olmak şart.

Başvurular kurumun internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile beraber, Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı İlanı İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.