1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Pazaryeri Belediyesi KPSS 60 Puanla Kadrolu Memur Alacak!
Pazaryeri Belediyesi KPSS 60 Puanla Kadrolu Memur Alacak!

Pazaryeri Belediyesi KPSS 60 Puanla Kadrolu Memur Alacak!

Erzurum Pazaryeri Belediyesi daimi statüde olmak üzere kamu personeli alım ilanı yayımladı. Kadrolu memur alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların lisans mezunu ve KPSS'den en az 60 puan almış olma şartı aranıyor.

A+A-

 

Pazaryolu Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere daimi kamu personeli alım ilanı yayımladı. Erzurum Pazaryolu Belediyesi lisans mezunu memur alımı ilan detaylarını ve başvuru şartlarını My Memur olarak sizler için hazırladık.

Pazaryolu Belediyesi teknik hizmetler sınıfında görevlendirilmek üzere memur alım ilanı yayımladı. Erzurum Pazaryolu Belediyesi Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği programından mezun memur alımı yapacak. Memur alımında başvuru şartları arasında KPSS puan şartı da yer alıyor. Adayların KPSS den en az 60 puan almış olmaları isteniyor.

MEMUR ALIMI BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

c) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

MEMUR ALIMI BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için;

Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 27.04.2020 tarihinden 01.05.2020 Cuma günü saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde 08.00 - 17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylar başvuru belgelerini;

- Elektronik ortamda, Belediyemiz www.pazaryolu.bel.tr internet adresine,

- Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Pazaryolu Belediyesi ERZURUM adresine gönderebileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

- Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

- Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Pazaryolu Belediyesi memur alımı ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler