Pegasus lise, önlisans, lisans çok sayıda personel alımı yapıyor

Pegasus hava yolları şirketi lise, önlisans, lisans mezunu 44 açık iş pozisyonunda personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde.

23642
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Pegasus bir çok ilde lise, önlisans, lisans mezunu 44 açık iş pozisyonunda personel alımı yapacak. Düşük maliyetli havayolu şirketlerinden olan Pegasus Hava Yolu taşımacılığı Anonim Şirketi uyguladığı low cost(düşük maliyetli) hava taşımacılığı yapıyor. Personellerine oldukça imkan tanıyan şirket 44 farklı açık iş pozisyonunda alımlar yapacak.

Başvuru yapılabilecek pozisyonlar: Tip Müdürlüğü Uzman Yardımcısı, Dispeçer, Performans Mühendisi, Yer İşletme Uzman Yardımcısı, Kıdemli Sistem/ İş Analisti, Network Denetim uzmanı, Operasyon Kalite Uzmanı, Analiz ve Raporlama uzman yardımcısı, IFE sistem teknisyeni, kısa vade planlama uzman, Teknik depo elemanı, Operasyon sorumlusu, misafir hizmetleri departmanı, apron memuru, atölye teknik memuru gibi birçok pozisyonda personel alımı yapacak.

En çok tercih edilmesi beklenen pozisyon olan Atölye Teknik Memuru pozisyonu en az lise mezunu olan kişiler başvurabiliyor. Başvurmak için diğer şartlar ise havacılık sektöründe en az 1 yıl deneyim, orta düzeyde İngilizce bilen, iletişim becerileri güçlü MS Office kullanabilen personeller başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!