1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Personel Alımı: TÜBİTAK MAM 3 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Personel Alımı: TÜBİTAK MAM 3 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Personel Alımı: TÜBİTAK MAM 3 Kamu Personeli Alımı Yapacak

TÜBİTAK MAM, Kimyasal Teknoloji Enstitüsü tarafından 3 kamu personeli alımı yapılacak. TÜBİTAK personel alımı ilanı DPB'de yayımlandı. Başvuru şartları ve ilan metni için tıklayınız.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından TÜBİTAK, MAM kimyasal Teknoloji Enstitüsü personel alımı ilanı yayımlandı. Ar-Ge Personeli pozisyonlarına 3 personel alımı yapılacak. Aşağıdaki özel ve genel şartların yer aldığı ilan metnini bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Bir Ar-Ge Personeli (Araştırmacı) alımı pozisyonuna başvurabilmek için; Kimyasal Teknoloji Enstitüsü bünyesinde yürütülmekte olan projeler kapsamında çeşitli kimyasal test-analiz sistemlerinin kurulması ve test-analiz yöntemlerinin geliştirilmesi faaliyetlerinde analitik metod geliştirme konusunda görev almak üzere AR-GE personeli istihdam edilecektir.

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Kimya bölümünü bitirmiş olmak, Analitik / Organik kimya alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak gerekiyor.

Tercih edilen nitelikler; GC, GC-MS, HPLC, LC/MSMS, NMR cihazlarından en az birini aktif olarak kullanmak, Analiz metodu geliştirebilecek ve analiz sonuçlarını değerlendirebilecek detaylı bilgiye sahip olmak, Organik sentez konusunda deneyimli olmak gerekiyor.

Bir Ar-Ge Personeli (Araştırmacı) alımı pozisyonuna başvurabilmek için; Kimyasal Teknoloji Enstitüsü bünyesinde yürütülmekte olan projeler kapsamında çeşitli kimyasal test-analiz sistemlerinin kurulması ve test-analiz yöntemlerinin geliştirilmesi faaliyetlerinde yüzey karakterizasyonları konusunda görev almak üzere AR-GE personeli istihdam edilecektir.

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Fizik, Kimya, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

Alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak, Tercih edilen nitelikler; Yüzey analizi alanında deneyimli olmak, XPS, SEM, TEM veya Raman cihazlarından en az birini aktif olarak kullanmak gerekiyor.

Bir Ar-Ge Personeli (Araştırmacı) alımı pozisyonuna başvurabilmek için; Kimyasal Teknoloji Enstitüsü bünyesinde yürütülmekte olan projeler kapsamında çeşitli kimyasal test-analiz sistemlerinin kurulması ve test-analiz yöntemlerinin geliştirilmesi faaliyetlerinde kimyasal proses kontrol ve optimizasyon konusunda görev almak üzere AR-GE personeli istihdam edilecektir.

Adaylarda Aranacak Özel Koşullar: Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Kimya Mühendisliği veya Kimya ve Süreç Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

Kimyasal prosesler alanında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor. İlan metni ve diğer tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler