Polis Akademisi 2017/3 PAEM Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından PAEM 3. dönem ilk derece amirlik eğitimi sınav sonuçları duyurusu yayınlandı. Buna göre 2017/3 PAEM 1000 komiser yardımcısı polis alımı sınav sonuçları açıklandı.

featured

Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne yapılacak olan 1000 komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı sonuçları hakkında bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruda PAEM ilk derece amirlik eğitimi için 950 erkek ve 50 kadın olmak üzere toplam 1000 öğrenci adayı alımı sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Bu kapsamda Emniyet Genel Müdürlüğünün amir ihtiyacını karşılamak için Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, Emniyet Genel Müdürlüğü adaylar arasından öğrenci adayı alınıyor.

Polis Akademisi tarafından yayınlanan duyuruda adayların en yüksek puandan başlayarak başarı sıralamasına konulduğu belirtildi. PAEM’de eğitime alınacak EGM personeli adaylardan 1000 asil aday belirlenirken, ilgili mevzuat hükümleri gereğince bunun yüzde 30’u oranında (300 kişi) da yedek aday tespit edildi.

2017/3 PAEM sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden öğrenilebilecek. Adayların aşağıda yer alan bağlantıyı açtıktan sonra e-devlet şifrelerini girerek sonuçları görmeleri mümkün olacak. Adaylara bu açıklamanın dışında herhangi bir yoldan tebligat yapılmayacak. Eğitim takvimi ise ileri bir tarihte Polis Akademisi tarafından ilan edilecek. 2017/3 PAEM ilk derece amirlik eğitimi sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Polis Akademisi 2017/3 PAEM Sınav Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!