Polis Akademisi FYO Öğrencileri Sınav tarihi Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı FYO mezunlarının sınava girecekleri tarih ve saati açıkladı. Başvurular nasıl yapılacak? Detaylı bilgi haberimizde.

24590
Daha Fazla Göster

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından FYO mezunlarının sınava girecekleri tarih ve saati açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden az önce yayımlanan yayınlanan duyuruda, üniversitelerinden (FYO) mezun olan, mesleki eğitimini ve uygulamalı kamp eğitimini bitiren öğrencilerin 18 Ağustos 2017 tarihlerinde sınava alınacakları bildirildi.

Polis Akademisi eğitimini bitiren FYO öğrencileri sınava saat 14:00’de Polis Akademisi Başkanlığı Anıttepe Kampüsünde girecekler. Sınava girecek FYO öğrencileri başvurularını, hem öğrenim gördükleri okullara hem de başvuru esnasında Polis Akademisi Başkanlığı FYO Şube Müdürlüğüne birer adet noter onaylı Üniversite diploma veya geçici mezuniyet belgesi örneği ve mezuniyet işlemlerinin başlatılmasını belirtir dilekçe ile yapacaklar.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, 3 Haziran 2015 tarihli ve 29375 sayılı Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru Ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliğinin 9.maddesi (1) inci bendinde belirtilen mazeretler dışında herhangi bir nedenle sınava katılmayan öğrencilerin, hak iddiasında bulunamayacakları önemle vurgulandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Polis Akademisi FYO Öğrencileri Sınav tarihi Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!