1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Polis Akademisi FYO Öğrencilerine Duyuru
Polis Akademisi FYO Öğrencilerine Duyuru

Polis Akademisi FYO Öğrencilerine Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı FYO mezunlarının sınava girecekleri tarih ve saati açıkladı. Başvurular nasıl yapılacak? Detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

A+A-

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından FYO mezunlarının sınava girecekleri tarih ve saati açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yayımlanan duyuruda üniversitelerinden mezun olmuş, mesleki eğitimini ve uygulamalı kamp eğitimini bitiren öğrencilerin 13 Ekim 2017 tarihinde sınava alınacakları belirtildi.

 

Polis Akademisi FYO öğrencileri sınava saat 10:00’da Polis Akademisi Başkanlığı Anıttepe Kampüsünde girecekler. Sınava girecek öğrencilerin başvurularını, hem öğrenim gördükleri okullara hem de başvuru esnasında Polis Akademisi Başkanlığı FYO Şube Müdürlüğüne birer adet noter onaylı Üniversite diploma veya geçici mezuniyet belgesi örneği ve mezuniyet işlemlerinin başlatılmasını belirtir dilekçe ile yapmaları gerekiyor.

 

Yapılan açıklamada, 3 Haziran 2015 tarihli ve 29375 sayılı Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru Ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliğinin 9.maddesi (1) inci bendinde belirtilen mazeretler dışında herhangi bir nedenle sınava katılmayan öğrencilerin, hak iddiasında bulunamayacakları belirtildi.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler