1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Polise Askere AVEA'dan Avantajlı Tarifeler Var Sağlık Personeline Yok
Polise Askere AVEA'dan Avantajlı Tarifeler Var Sağlık Personeline Yok

Polise Askere AVEA'dan Avantajlı Tarifeler Var Sağlık Personeline Yok

Bazı Bakanlıklar ve Kamu kurumları GSM operatörleri ile yaptıkları özel anlaşmalar kapsamında,personeline daha uygun daha cazip cep telefonu tarifelerini sunmaktalar.

A+A-

Bu konuda en avantajlı teklifi Avea sunduğunu görmekteyiz.Öyleki İçişleri Bakanlığı ile AVEA’nın yaptığı anlaşma gereği personeline personeline en uygun ve cazip tarife seçeneklerini sunduğunu görmekteyiz.

 

İŞTE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’nın AVEA İLE YAPTIĞI ÖZEL ANLAŞMA METNİ;

T.C.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

 

Sayı :|61648174-704.99-2316                                                                           04/10/2013

Konu : Avea Kişisel Kullanım ve Kurumsal Haberleşme

 

Bakanlığımız merkez ve taşra birimlerinde görev yapan personelin kişisel kullanımı ve mevcut birim santrallerine bağlı olarak kullanılan kurumsal haberleşme hizmetlerine ait protokol 29/04/2013 tarihinde sona ermiş olup bütün operatörler ile yapılan görüşmeler neticesinde en avantajlı teklifi veren Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile 31/10/2013tarihinden geçerli, her bir aboneye en fazla 7 (yedi) hat tahsis edilmek üzere 3 yıllık bir protokol imzalanmıştır. İçişleri Bakanlığı tarifelerine geçiş yapmak isteyen kurum personeli Avea bayilerine nüfus cüzdanını ve kurum kimliğini ibraz ederek veya 31 Ekim 2013 tarihine kadar Bakanlığımız internet sayfasından duyurulacak Bakanlığımıza özel Avea çağrı merkezi telefonlarını arayarak bu hizmetten faydalanabileceklerdir. Ayrıca yazımız ekinde gönderilen protokol ekindeki hususların bütün personele duyurulm ası hususunda;

Bilgilerinizi rica ederim.

 

Mustafa B. DEMİRER

Bakan a.Vali

Müsteşar V.

 

Yaklaşık 500 bine yakın sağlık personeli olan Sağlık Bakanlığı çalışanlarına özel GSM operatörleri ile en avantajlı tarife anlaşması yapamaz mı?Böylesine büyük bir camiayı bünyesinde barındıran Sağlık Bakanlığı, personeline yönelik en cazip ve uygun tarife anlaşmaları yapmalıdır.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI personeli Kamu Mega Tarifesi ile Ayda sadece maksimum 27 TL’ye her yöne 1000 DK, grup içi 5400 DK, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet keyfi sürmekte iken;

 

SAĞLIK BAKANLIĞI ise Haziran ayında uygulamaya başlanacak olan AVEA Sağlık Bakanlığı’na Özel Kamu Prestij Tarifesi ile ayda 39 TL’ye her yöne 1200 DK, grup içi limitsiz DK, her yöne 2000 SMS ve 5 GB cepten internet anlaşmasını duyuracak.

 

SİZE SORUYORUM SİZCE HANGİSİ daha uygun.. Biri İçişleri Bakanlığı diğeri bütün Sağlık Bakanlığı çalışanlarına…..

Avea İçişleri Bakanlığı Tarifeleri İçin TIKLAYINIZ.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.