POMEM 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu

15. Dönem POMEM Özel Harekat 3. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları. 140 Aday Daha Yerleşti

12061
Daha Fazla Göster

15. Dönem POMEM Özel Harekat 1.yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştı. 15.Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan kayıt yaptırmak için başvuruda bulunmayan ve istifa eden 465 adayın yerine yedek aday planlaması yapıldı.

Açıklanacak olan sonuçların ve bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Polis Akademisi Başkanlığı’nın internet sayfasından takip edilmesi gerektiği bildirildi. Yapılacak olan yedek ve asil tüm POMEM haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

15.Dönem POMEM Özel Harekat 2.yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 14.12.2015 tarihinde yapılan 1.yedek planlamada 465 yedek adayın POMEM Müdürlüklerine planlamaları yapıldı.

2.yedek planlamada ise yedek adayların 466.sırasından başlanarak 123 yedek adayın POMEM Müdürlüklerine planlamaları yapılmıştır.

​Polis Akademisi Başkanlığı yayınladığı ilan ile 15.Dönem POMEM Özel Harekat 2.yedek aday yerleştirme sonuçları tüm adaylara ilanen duyurduğunu belirtti ve tebligatniteliğinde olduğundan adaylara ayrıca posta yolu ile belge gönderilmeyecek.

15.Dönem POMEM Özel Harekat 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan, Polis Akademisi Başkanlığı Sonuç Açıklama Sisteminden T.C. Kimlik numarası ve doğum tarihinizi girerek öğrenebilirsiniz.

Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayınız

POMEM 1. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
POMEM 2. Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!