Pozantı SYDV kamu personeli başvuruları başladı

Adana Pozantı Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.566 TL ile 2.822 TL arasında maaşla kamu personeli alımı yapacak. Pozantı SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak.

23218
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Pozantı SYDV 1 Büro Görevlisi alımı yapacak. SYDV personeli yılda iki kez ikramiye alacak. Adana Pozantı SYDV kamu personel alım ilanına başvuru için son tarih 26 Temmuz 2016 olarak belirtildi. Pozantı SYDV kamu personel alım ilanına başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Pozantı SYDV ilanına başvuracak adayların, sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor. Erkek adayalar için askerlik görevini yapmış, askerlikten muaf veya askerlikle ilişkisi olmaması isteniyor. Adayların, kamu haklarından mahrum bulunmamaları ve görevini yapmasına devamlı surete engel olacak akıl hastalığı ya da bedensel engeli olmaması şartı aranıyor. Adayların, psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, hukuk, iktisat, işletme, kamu yönetimi, halkla ilişkiler bölümlerinden birinden mezun olmaları gerektiği ilanda yer alıyor. Adayların, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2015 veya 2016 yılındaki KPSS sınavının KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları ya da ÜDS veya KPDS sınavlarının birinden İngilizce puan türünden en az 70 puan almış olmaları isteniyor.

Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda istihdam edilmek üzere bir adet Büro Görevlisi alımı yapacak. Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. Pozantı SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Adana Pozantı SYDV Büro Görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!