PS 4 İzdihamı! Polis Biber Gazıyla Dağıttı!

Normal fiyatı 300 euro olan bir konsol oyunu 95 euroya düşünce satın almak isteyenler izdiham oluşturdu.

63089
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PS 4 Almak İsteyenler İzdiham Oluşturdu

Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan bir market zinciri 300 euro fiyatı olan Play Station 4 oyununu 95 euroya düşürdüğünü duyurdu. Bunun üzerine Paris’in Orgeval kentinde yaşayanlar soluğu dükkanda aldı. Dükkanın önünde izdiham oluştu. Çevredekiler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis kalabalığı dağıtmak için biber gazı kullandı. Ürünün çok sayıda olmasından dolayı bir an önce almak isteyen kişiler polis zoruyla dağıtıldı.

Polis Biber Gazı Kullandı

Fransa’da yaşanan olayda ilginç görüntüler ortaya çıktı. Play Station 4 adlı konsol oyununun 95 euro fiyata düştüğünü öğrenen kişilerin oluşturduğu izdihamdan korkan dükkan sahipleri polis çağırmak zorunda kaldılar. Görevliler kalabalığı görünce her ne kadar satışı iptal ettiklerini açıklasalar da fayda etmedi. Kalabalığın dükkanın içine hücum edeceğini düşünen dükkan sahipleri polise haber verdi.

Polis Sosyal Medyadan Paylaşım Yaptı

Dükkanın bulunduğu bölgeye gelen polis ekipleri uyarı yaptılar. Ancak satışın iptal edilmesine kızan kalabalık dağılmamakta ısrar etti. Oluşan kalabalıktakilerin çoğunun maskesiz olduğu da gözlemlendi. Polisin biber gazı kullanması da ilk başlarda fayda etmedi. Bekleyenler birbirlerini iterek ve yan yana olmak suretiyle bekleyişlerini sürdürdüler. Bunun üzerine emniyet müdürlüğü devreye girdi ve bir sosyal medya paylaşımı yaparak bahsi geçen mağazadaki satışın iptal edildiğini duyurdu. Polisin de kalabalığı dağıtma çabalarının sonucunda dükkanın önünde biriken kişiler zor da olsa dağıldılar.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!