PTT, 29 Acentelik Verecek

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT tarafından acentelik başvuruları 7 ilde 29 adet farklı birim için yapılacak. PTT acentelik başvuru şartları ve detayları için tıklayınız.

PTT, 29 Acentelik Verecek
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi tarafından yapılan duyuruda 7 il için acentelik başvurusu alınacağı belirtildi. 7 il’de 29 farklı bölge için acentelik başvuru şartlar, ptt acentelik kazancına dair detaylar haberimizde.

Gerçek ve tüzel kişilere teminat alınmak suretiyle PTT işyeri bulunmayan yerleşim yerlerinde PTT şubelerinde yürütülen hizmetleri vermek üzere otomasyon sistemine açık PTT Acentelikleri verilmeye devam ediyor. 7 il’in detaylarına aşağıdaki bağlantıdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

PTT acentelik başvuruları Bitlis, Gaziantep, Malatya, Nevşehir, Tokat, Van ve Yozgat illeri için yapılacak. Toplam 29 adet PTT acenteliği verilecek ve şartlarına dair tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

PTT acentelik kazancına dair açıklama şu şekildedir; PTT Acentesine, yürürlükte bulunan mevzuata göre ödenecek KDV düşüldükten sonra her ay, kabul ettiği posta ve telgraf hizmetleri ile havale/çek hizmetlerinden elde edilen gelirden % 50 oranında, sözleşmeye dayalı olarak yürütülen hizmetler karşılığında Şirketimizce alınan komisyonun % 40′ ı oranında bey’iye verilecektir.

Bir önceki takvim yılı içerisinde acentelere ödenen en yüksek bir aylık bey’iye gözetilmek suretiyle, PTT Yönetim Kurulunca belirlenecek aylık miktardan daha az aylık bey’iye elde eden acentelere, PTT Yönetim Kurulunca belirlenecek oranlara göre her ay yardım yapılabilecektir. Acentelik ilanı ve detayları için TIKLAYINIZ. PTT Acentelikleri Usul ve Esasları için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!