1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 1 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 1 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 1 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 657 Devlet Memurları Kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı DPB internet sitesinde yayımlandı.

A+A-

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde, 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen unvanda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 2016 yılı Ortaöğretim düzeyi KPSS puanı esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

Hemşire alımı için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak şartı aranıyor. Başvuracak adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmaları, Ortaöğretim düzeyinde 2016 KPSS’ye girmiş bulunmaları, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik ve yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Kamu personeli alımı müracaatları 15 gün içinde mesai bitimine kadar; Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının internet adresinden temin edilecek örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Sonuçlar ilgili KPSS puan sıralaması dikkate alınarak; başvuru bitim tarihini takip eden 10 iş günü içinde üniversite internet adresinde yayımlanacaktır.  4/B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Personel alımı başvurusu için gerekli evraklar;  Başvuru Formuna eklenmek üzere; Diploma veya mezuniyet belgesi örneği (diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da onaylı sureti mutlaka idarece görülecek ve örneği alınacaktır),2016 KPSS Sonuç Belgesi, Nüfus cüzdanı aslı, (İdarece örneği alınacaktır), 3 adet vesikalık fotoğraf (1 tanesi başvuru formuna eklenecektir), Adli sicil kaydı (e-devlet’ten alınabilir), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-devlet’ten alınabilir) isteniyor. Personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler