Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alım ilanı yayınladı. Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alımı ilan detayları için tıklayınız.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi sitesinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü’nde istihdam edilmek üzere geçici işçi alımı yapılacağını duyuruldu. İlanda 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde çalışmak üzere alım yapılacağı belirtildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde görevlendirilmek üzere 15 işçi alımı yapacak. Geçici işçi alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adarlar 23-24 Eylül 2019 tarihlerinde başvuru yapabilecekler. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alım ilanına başvuru için aranan şartlar nelerdir, başvuru nasıl yapılacak haberimizin ayrıntısında yer alıyor.

Genel Şartlar

Üniversite bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere toplam 15 erkek işçi alınacağı duyuruldu. 1. Dönem 2019 Ekim, Kasım, Aralık ve 2. Dönem 2020 Ocak, Şubat, Mart ayları olduğu bilgisi ilanda yer aldı. İşçi adaylarının T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu olması gerekiyor. 2019 yılı içerisinde geçici işçi olarak üniversitede çalışanlar bu alım için başvuru yapamayacak. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alım ilanına emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar başvuru yapamayacaklar. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen geçici işçi adaylarının tamamı üzerinden 27 Eylül 2019 Cuma günü saat 10:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacak.

Geçici işçi alım ilanına başvuruda bulunmak için İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alınan geçici işçi alımı başvuru formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile elden teslim etmeleri gerekiyor. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde görevlendirilmek üzere alınacak personel alım ilan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!