1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

A+A-

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Bünyesinde geçici olarak çalışacak 10 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 26 Ağustos 2014 tarihinde yayınlanan ilan ile  Bünyesinde çalışacak bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere on (10) adet geçici beden İşçisi alımı yapılacağı belirtildi. 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Başvuru tarihi ise 1 Eylül 2014 ile 5 Eylül 2014 tarihi olarak belirlendi. Aşağıda yayınlanan ilan metni ile konu detaylı açıklanmıştır. 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alım İlanı

Üniversitemize bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere on (10) adet geçici beden İşçisi alımı yapılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adayların, 01/0.9/2014 ile 05/09/2014 tarihleri arasında bu ilan metninin ekinde yer alan “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 Aylık (90 günden az) Geçici Beden İşçisi Alımı Başvuru Fomıu “nu doldurarak Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesinde bulunan Rektörlük Binası giriş katındaki başvuru bürosuna elden teslim etmeleri gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR VE AÇIKLAMALAR

1.                    Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir.

2.                    Alınacak geçici beden işçileri Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.

3.                    Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.

4.                    Daha önce 2014 yılı içerisinde geçici beden işçisi olarak çalışma hakkı kazananların başvuruları kabul edilmeyecektir.

5.                    İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden noter huzurunda 10/09/2014 günü saat 14:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi Rektörlük Binası giriş katındaki toplantı salonunda kura çekilişi yapılacaktır.

Bu kura çekilişi sonucundu, alınacak geçici beden işçisi sayısının üç katı (30 kişi) aday tespit edilecektir.

6.                    Kura sonucu tespit cdilecek adayların mülakat tarihi yer ve saati kendilerine ayrıca bildirilecektir.

7.                    Tebligat adresi olarak, adayın başvuru formunda beyan etmiş olduğu adres esas alınır. Meydana gelebilecek adres değişikliğini süresi içerisinde idareye bildirmekten aday sorumludur.

8.                    Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.