1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü geçici işçi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. İşçi alımı başvuru tarihlerine ve başvuru şartlarına My Memur haber detayından ulaşabilirsiniz.

A+A-

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde çalışmak üzere 10 erkek geçici işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

 

1. Dönem 2017 Ekim, Kasım, Aralık ve 2. Dönem 2018 Ocak, Şubat, Mart olacaktır. Müracaat şartlarına durumu uyan erkek adayların, 28 Eylül 2017 ile 29 Eylül 2017 tarihleri arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 Aylık (90 günden az) Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekiyor.

 

Şartlar ve geçici işçi alımı ile ilgili detaylar şu şekildedir:

 

Sadece erkek adaylar başvurabilirler. Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir. Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.

 

2017 yılı içerisinde geçici işçi olarak Üniversitemizde çalışanlar bu alım için başvuru yapamazlar. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 2 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 10.00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.

 

Tebligat adresi olarak, adayın başvuru formunda beyan etmiş olduğu adres esas alınır. Meydana gelebilecek adres değişikliğini süresi içerisinde idareye bildirmekten aday sorumludur. Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.