1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Resmi Gazete İle 7 Atama Kararı Yayımlandı! Atama Kararları
Resmi Gazete İle 7 Atama Kararı Yayımlandı! Atama Kararları

Resmi Gazete İle 7 Atama Kararı Yayımlandı! Atama Kararları

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamaların yer aldığı atama kararları 12 Eylül 2019 Tarihli ve 30886 Sayılı Resmi Gazete de yayımlandı.

A+A-

12 Eylül 2019 Tarihli ve 30886 Sayılı Resmi Gazete ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamaların yer aldığı atama kararları yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı atama kararları ile toplamda 7 atama kararı yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı(DİB) atama kararları, Kültür ve Turizm Bakanlığı atama kararları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) atama kararları ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kuruluna dair atama kararları aşağıdaki gibidir.

Diyanet İşleri Başkanlığı Atama Kararları (DİB Atama Kararları)

Diyanet İşleri Başkanlığında (DİB açık bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne, Akif PUSMAZ atandı.

DİB açık bulunan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Mehmet BİLGİN atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığında açık bulunan Burdur İl Müftülüğüne, Enver TÜRKMEN atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Atama Kararları

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına, Ulaş Gönen KIRLI atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan; Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bilal EKEN, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ali ELGİN, atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Atama Kararları ( MEB Atama Kararları)

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Çelil GÜNGÖR ile MEB Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati CANKALOGLU, görevden alındı.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı Atama Kararları (BTK Atama Kararları)

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına ve üyeliklerine atamalar gerçekleştirildi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına Selamettin ERMİŞ atanırken, Ahmet KILIÇ, Nurettin ŞAR, Rıdvan KAHVECİ üyeliklere atandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler