1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Resmi Gazetede Yayımlandı! Polis - Bekçi - Jandarma Alımlarında Değişiklikler Yapıldı
Resmi Gazetede Yayımlandı! Polis - Bekçi - Jandarma Alımlarında Değişiklikler Yapıldı

Resmi Gazetede Yayımlandı! Polis - Bekçi - Jandarma Alımlarında Değişiklikler Yapıldı

8 Kasım 2019 tarihli resmi gazetede emniyet birimlerine alınacak polis, bekçi, jandarma personeli yönetmeliklerinde değişiklikler yapıldı. POMEM, PMYO, PAEM, Bekçi ve Jandarma temin yönetmelik değişikliklerine dair detaylar My Memur haberde.

A+A-

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği, JSGA Eğitim Merkezi Komutanlığı, JSGA fakülte ve MYO, POMEM, PAEM, PMYO yönetmeliklerinde önemli değişiklikler yapıldı. “My Memur” olarak tüm yönetmeliklerde yapılan değişiklikleri haberlerimizde yayımladık. Tüm yönetmelik değişikliklerine dair detaylara aşağıdaki bağlantılardan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

8 KASIM 2019 RESMİ GAZETE YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİKLERİ

- Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı.

- Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi JSGA Başkanlığı Eğitim Merkezi Komutanlığı Temin Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı.

- Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi JSGA Başkanlığı Fakülte ve Meslek Yüksekokulları Temin Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı.

- Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi PAEM Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı.

- Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde POMEM Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

- Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Yönetmeliğinde PMYO Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı.

“POMEM – PAEM – PMYO – BEKÇİ – JANDARMA” DEĞİŞİKLİK YAPILAN YÖNETMELİKLER

Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Eğitim Merkezi Komutanlığı Temin Yönetmeliği, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Fakülte ve Meslek Yüksekokulları Temin Yönetmeliği, Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliği, Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliği, Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Yönetmeliği değişikliklerine dair tüm haberlerimiz şu şekildedir:

- Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 08 Kasım 2019 Tarihli ve 30942 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. Bekçi alımlarında ne değişti? Detaylar My Memur haberde.

- Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmelik değişikliği 08 Kasım 2019 Tarihli ve 30942 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

- Polis Meslek Yüksekokullarına Giriş yönetmeliği değişikliği 8 Kasım 2019 tarihli resmi gazetede değişti. Lise mezunu polis alımlarında kullanılan PMYO giriş yönetmeliği değişiklikleri My Memur haberde.

- Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 08 Kasım 2019 Tarihli ve 30942 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

- Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Eğitim Merkezi Komutanlığı Temin Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 08 Kasım 2019 Tarihli ve 30942 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. Detaylar My Memur haberde.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Fakülte ve Meslek Yüksekokulları Temin Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 08 Kasım 2019 Tarihli ve 30942 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. Detaylar My Memur haberde.

- Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine “BEKÇİ” Giriş Sınavı Yönetmeliği için TIKLAYINIZ.

- Polis Meslek Eğitim Merkezleri “POMEM” Giriş Yönetmeliği için TIKLAYINIZ.

- Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi “PAEM” Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmelik için TIKLAYINIZ.

- Polis Meslek Yüksekokullarına “PMYO” Giriş yönetmeliği için TIKLAYINIZ.

- Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Eğitim Merkezi Komutanlığı Temin Yönetmeliği için TIKLAYINIZ.

-  Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Fakülte ve Meslek Yüksekokulları Temin Yönetmeliği için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler