1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. Rize Fındıklı SYDV KPSS 60 Puanla Memur Alacak!
Rize Fındıklı SYDV KPSS 60 Puanla Memur Alacak!

Rize Fındıklı SYDV KPSS 60 Puanla Memur Alacak!

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Rize Fındıklı SYDV için kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. SYDV memur alımı hakkında tüm detaylar...

A+A-

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Rize Fındıklı SYDV için kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki, SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? Rize Fındıklı SYDV'ye kaç personel alımı yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Rize Fındıklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 personel alımı yapılacaktır. Rize Fındıklı SYDV'ye yapılacak personel alımı sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosunda olacaktır.

Rize Fındıklı SYDV personel alım ilanına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 31 Ocak 2020  tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. SYDV ilanına başvuru için yayımlanan ilan şu şekilde:

İyi derecede bilgisayar ve Ofis Programlarını kullanıyor olmak, belge-sertifika sahibi olmak tercih sebebidir.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Sosyoloji, Psikoloji bölümlerinden mezun olmak.

B Sınıfı ehliyete sahip olmak.

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

MEMUR ADAYLARINDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR

1-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Sosyoloji, Psikoloji bölümlerinden mezun olmak.

2-Rize/Fındıklı sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak.

3-İyi derecede bilgisayar ve Ofis Programlarını kullanıyor olmak, belge-sertifika sahibi olmak tercih sebebidir.

4-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

5-B Sınıfı ehliyete sahip olmak.

6- SYD Vakfının Süreli ya da süresiz kadrolarında çalışmış olmak, herhangi bir adli ya da idari soruşturma neticesinde görevine son verilmemiş olmak, iş tecrübesi bulunmak.

7-Adli ve idari soruşturma ve kurumca yapılacak olan güvenlik soruşturması sonucunda, atanmasına engel bir durumu bulunmamak.

8-Görevini devamlı yapmasına engel olacak özrü bulunmamak.

9-İş tanımında belirtilen nitelikleri taşımak.2018-2019 KPSS P3 puan türünde enaz altmış(60) puan almış olmak.

MEMUR ADAYLARINDAN İSTENEN BELGELER

1-Başvuru belgesi 2-Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, 3-KPSS P3 sınav belgesinin aslı yada ÖSYM resmi sitesinden alınmış tasdikli sınav sonuç belgesi 4-Sabıka kaydı 5-İki adet vesikalık fotoğraf 6-Askerlik durum belgesi 7-Adrese dayalı nüfus kağıt örneği 8-Tam teşekküllü hastaneden alınmış Heyet raporu(Mülakatta başarılı olan adaydan mülakat sonuçlarının ilanından sonra istenecektir) 9- Özgeçmiş ve varsa İş deneyim Belgesi(Varsa sertifikalar) 10-Ehliyet sureti 11- Nüfus Cüzdanı sureti -Yapılacak online başvuru"ön başvuru"niteliği taşıyacak olup; evrakları süresi içerisinde teslim etmeyen yada genel ve özel şartları taşımadığı tespit edilenlerin başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.Mülakat 07.02.2020'de Kaymakamlık toplantı salonunda saat 10.00' da yapılacak, Mülakata hak kazananlar 05.02.2020'de Fındıklı Kaymakamlığı Internet sayfasından ilan edilecek,KPSS P3' e göre en yüksekten başlanarak 5 katı aday mülakata çağrılacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler