1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019
Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019

Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Haziran 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Kamu personeli, kamu işçisi alım ilanlarını My Memur sitesinden öğrenebilirsiniz.

A+A-

Kamu İşçisi Alımında Unvan Dağılımı

Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğüne alınacak bir kamu işçisi alımı otobüs kaptanı unvanında olacak. Yapılacak olan kamu işçisi alımına en az lise mezunu olanlar ve terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. Otobüs kaptanı kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar 00005023382 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu personeli alımında 1 alım Muhasebe Meslek Elemanı olarak işe alınacak. Başvuracak adayları önlisans mezunu olması ve engelli kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) girmiş olması yer alıyor. Bu ilana kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. Adaylar 00005023594 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler

Kamu personeli alımında diğer bir kişi Bilgisayar Programcılığı Teknikeri pozisyonunda olacak. Bu ilana başvuracak adayların Önlisans bilgisayar programcılığı, Bilgisayar operatörlüğü teknikeri gibi bölümlerinden mezun olma şartı yer alıyor.

  Başvuracak adayların engelli kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) girmiş olması yer alıyor. Bu ilana kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek Bilgisayar Programcılığı Teknikeri alımına adaylar 00005023613 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor

Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü kamu işçisi alımına başvuruların 18 Haziran-24 Haziran 2019 tarihleri arasında olduğu belirtiliyor. Adaylar herhangi bir İŞKUR Merkez Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli iş gücü talebine Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında işe gelmeyen, işi reddeden adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler