SAGE kamu personeli alıyor

Savunma Sanayii Araştırma Ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) 6 kamu personeli alacak. SAGE personel alımında KPSS şartı aranmıyor.

23354
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Savunma Sanayii Araştırma Ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) 6 kamu personeli alacak. TÜBİTAK bünyesinde bulunan Savunma Sanayii Araştırma Ve Geliştirme Enstitüsünde istihdam edilmek üzere 6 Uzman/Uzman Yardımcısı personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını 17 Ağustos 2016 tarihi saat 17:00’ye kadar kurumun resmi internet sitesinden online olarak yapabilecekler. Başka bir yolla başvuru kabul edilmeyecek. Alımlarda KPSS puan şartı aranmayacak.

Başvuru yapabilmek için; 4 yıllık üniversitelerin pozisyonlara göre istenilen bölümlerinden mezun olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmamak gibi şartlar aranmakta. Başvuruları kabul edilen adaylardan 30 kişi mülakata çağırılacak. Adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekiyor.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma Ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) personel alımı ile ilgili tüm duyurular TÜBİTAK ve SAGE’nin resmi internet adreslerinden ilan edilecek. SAGE personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 sene önce

    Lise mezunuyum diğer şartlar uygun alinmiyo mu acaba.

  2. 5 sene önce

    ön lisans mezunuyum nasıl nerden baş vuru yapabilirim acaba

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!