1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitim Başlıyor
Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitim Başlıyor

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitim Başlıyor

Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitim Planlaması ile ilgili Makam oluru kontenjan isim listesi

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitim Planlaması ile ilgili Makam oluru kontenjan isim listesi ve İl Sağlık Müdürlüklerine gönderilen Diyaliz eğitim tarihlerini içeren yazı yayınlandı.

İl Sağlık Müdürlükleri tarafından gönderilmiş olan eğitim başvuruları Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından değerlendirilerek Diyaliz Eğitim Merkezlerinin 2014 yılı 3. eğitim dönemi için Sağlık Bakanlığına kontenjanlar dahilinde isimler değerlendirildi. Katılacak personel listesi yayınlandı.

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi 8 Eylül 2014 tarihinde başlayacak. 26 Eylül 2014 tarihine kadar mazeretsiz olarak eğitime başlamayan personelin eğitim planlaması ise iptal edilecek.

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi Makam Oluru TIKLAYINIZ

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi Müdürlük Yazı TIKLAYINIZ

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi Diyaliz Merkezlerine Yazı TIKLAYINIZ

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi Liste TIKLAYINIZ

2014 Yılı Eylül Dönemi Diyaliz Eğitimi Teorik Pratik Tamamlama Formu TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.