1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başlıyor
Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başlıyor

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başlıyor

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarda görevli personel için 2014 Yılı Eylül Dönemi Kurum İçi Naklen Atama Kurası Başlıyor

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2014 Yılı Haziran Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası başlıyor.

Dönem tayini başvuruları; Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (http://yonetim.sb.gov.tr) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olup önümüzdeki günlerde başlayacaktır.

Dönem tayinine başvuracak olanlar, PBS üzerinden dolduracakları 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başvuru Formu’nun çıktısını imzalayıp amirine veya notere onaylatmak suretiyle Ağustos ayı sonuna kadar gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir.

Bu kuraya 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası son başvuru günü itibari ile bulundukları ilde toplamda fiilen 2 (iki) yıl süre ile Bakanlık ve bağlı kuruluşlar kadrolarında görev yapmış olanların başvuruları kabul edilecek olup, ücretsiz izinler bu süreden sayılmayacaktır.

2013 Eylül, 2014 Yılı Ocak ve Haziran Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları sonucu yerleşen personelin bu kuraya başvuruları kabul edilmeyecektir.

Bu kura sonucu yerleşmiş olup ataması yapılan personelden 45 (Kırk beş) gün içerisinde kadrosunun bulunduğu yerden ayrılışlarını yapmamaları nedeniyle ataması iptal edilenlerin atama karar tarihinden itibaren bir yıl süre ile atanma işlemleri yapılmayacaktır.

2014 Yılı Haziran Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar Ağustos ayının 20'inden sonra yayınlancaktır.

Atanmaya haiz şartlar hakkında daha geniş bilgi için Sağlık Bakanlığı Atama ve Nakil Yönetmeliği nin incelenmesi gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi

Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası İlanı için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler