1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden Açıktan Atama Kurası Sonuçları Açıklandı
Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden Açıktan Atama Kurası Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden Açıktan Atama Kurası Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Yönetim hizmetleri Genel Müdürlüğü 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası sonuçları yayımlandı.,istenilen belgeler

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin 15 inci maddesi gereğince, Sağlık Bakanlığı, Bağlı Kuruluşlar ve diğer kamu kurumlarında aşağıda belirtilen unvanlarda çalışmış olup, çeşitli nedenlerle bu görevlerinden ayrılmış ve istifa etmiş olanlardan açıktan atama yolu ile toplamda 100 sağlık personeli alımı yapacak.

1 Biyolog, 1 Çocuk Gelişimcisi,1 Diyetisyen, 9 Ebe, 1 Fizyoterapist, 28 Hemşire, 3 Memur, 1 Psikolog, 30 Sağlık Memuru (1 Anestezi, 3 Çevre Sağlığı, 15 İlk ve Acil Yardım, 2 Laboratuvar, 3 Röntgen, 1 Tıbbi Sekreter, 5 Toplum Sağlığı), 18 Sağlık Teknikeri ( 15 İlk ve Acil Yardım, 1 Laboratuvar, 1Röntgen, 1 Tıbbi Sekreter), 2 Sosyal Çalışmacı, 2 Şoför, 3 V.H.K.İ olmak üzere toplam 100 münhal kadroya yeniden (açıktan) ataması bugün açıklandı.

Kura 30 Eylül 2014 Salı günü Saat 10:30 ' da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda Noter tarafından çekildi.

2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası Sonuçları için TIKLAYINIZ

ATAMAYA ESAS TEŞKİL EDECEK BELGELER

Adli sicil durumunu beyan eden imzalı dilekçe,
Askerlikle ilişiklerinin olmadığına dair durumunu beyan eden imzalı dilekçe (Bakaya olanların atamaları yapılmayacaktır),
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığını beyan eden imzalı dilekçe,
6 adet fotoğraf (son altı ay içerisinde çekilmiş),
Mal bildirim beyannamesi,
Ehliyet belgesinin noter onaylı sureti (şoför kadrosuna yerleşenler için),
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarına yerleşenlerin; Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı en az 120 saat süreli bilgisayar kullanım belgesi, lise veya dengi okullar ile yüksekokul veya fakültelerin bilgisayar bölümünden mezun olduğuna dair diploma veya iki dönem bilgisayar eğitimi aldığının belirtildiği belgenin aslı veya onaylı sureti.

Kura sonucu yerleşenler yukarıda belirtilen belgeleri en geç 15.10.2014 Çarşamba saat 18:00’ a kadar T.C.Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye / ANKARA

adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. Elden teslim edenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edeceklerdir. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır. Gönderilen belgelerin Sağlık Bakanlığına vaktinde ulaşmaması halinde sorumluluk başvuru sahibine aittir.

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası çekildiğinde MYMEMUR:COM'da aşağıdaki link aktif hale gelecektir.

 

Bugün yayınlanacak diğer kura sonuçları;

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kurumlararası Naklen Atama Kurası Sonuçları için tıklayınız

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Eylül Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Sonuçları için tıklayınız

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.