1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kasım Dönemi İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı
Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kasım Dönemi İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı

Sağlık Bakanlığı 2014 Yılı Kasım Dönemi İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başladı

Sağlık Bakanlığına bağlı Beyoğlu Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesinde görev yapan sağlık personelinin birlikler arası içi atamaları başladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Genel Sekreterliklere bağlı Sağlık Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan sağlık personelinin birlikler arası yer değiştirme suretiyle atanmalarına ilişkin 16/05/2013 tarih ve 96829 sayılı genelgesine istinaden sağlık personelinin Kamu Hastaneleri Birlikleri sağlık tesisleri arasında İstanbul ili 2014 yılı Kasım Dönemi atamaları yapılacaktır.

Kendi ünvan ve branşlarına göre ilan edilen münhal kadrolara tayin istekleri, dönem tayininde dikkat edilecek hususlar çerçevesinde mevcut hizmet puanını gösteren PBS çıktısı, Atama Nakil Talep Formunun doldurularak gönderilmesi halinde değerlendirilmeye alınacaktır.

Tayin talebinde bulunan personelin tayin isteklerine dair, doldurdukları (en fazla beş tercih yapabileceklerdir) Atama Nakil Talep Formu (Kurum amirleri tarafından onaylandıktan sonra) ve hizmet puanını gösteren PBS çıktısı ile birlikte kadrosunun bulunduğu Genel Sekreterliğe müracaat edecektir. İlgili Genel Sekreterlikçe ön değerlendirmeden geçtikten sonra Koordinatör Genel  Sekreterliğe gönderilecektir.

Kura son başvuru tarihi itibariyle fiilen en az 1 (bir) yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir. 

632 Sayılı KHK ve 6495 Sayılı Kanun kapsamında sözleşmeliden kadroya geçen sağlık personeli kadrosunun bulunduğu kurumda kura son başvuru tarihi itibariyle fiilen en az 1 (bir) yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir.  

Başvurular 13/10/2014-24/10/2014 tarihleri arasında yapılacaktır.Müracaatları kabul edilen ve edilmeyenlerin ilanı ise 17/11/2014 tarihinde yayınlacak.Yerleştirme Sonuçları ise 28/11/2014 tarihinde ilan edilecektir.

Hizmet Puanını Gösteren PBS Çıktısı için tıklayınız.

Atama Nakil Talep Formu için tıklayınız.

Dönem Tayini için Dikkat edilecek Hususlar için tıklayınız.

Kasım Dönem Tayini Münhal Kadrolar için tıklayınız.(Uzman Tabip)

Kasım Dönem Tayini Münhal Kadrolar için tıklayınız.(Ebe-Hemşire)

Kasım Dönem Tayini Münhal Kadrolar için tıklayınız.(Diğer Sağlık  Personeli)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.