1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2015 Yılı Kurası
Sağlık Bakanlığı 2015 Yılı Kurası

Sağlık Bakanlığı 2015 Yılı Kurası

Sağlık Bakanlığı 2015 Yılı İlk Defa Ve Yeniden Açıktan Atama Kurası(Eczacı ve Diş Tabipleri İle Emekli Olan Tabip ve Uzman Tabipler Dahil)

A+A-

Kuraya başvurabilmek için Sağlık Bakanlığı'nın Personel Bilgi Sistemi 'ne giriş yapmak gerekli. 12 Mart 2015 tarihinde kadar başvurular alınacak, başvuru evrakları en geç 17 Mart 2015 tarihinde teslim edilecek, Kura yeri internet adresinden daha sonra açıklanacak olup, 2 Nisan 2015 tarihinde çekiliş yapılacaktır. Atama tarihi olarak 4 Mayıs 2015 tarihi belirtilmiştir.

Kurada yerleşenler 1 yıl süreyle başka bir kuraya katılamazlar. Diş tabibi ve eczacılar, emekli olan uzman tabip ve tabipler,  uzman tabip ve tabipler başvuru yapabilecekler.

Adaylar PBS üzerinden başvuru yaptıktan sonra, başvuru formunu notere onaylatarak (notere onaylatılmayan formlar kabul edilmeyecektir.) ilan edilen takvim çerçevesinde T.C.Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithat Paşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile gönderecekler.

İlan Metni İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.