Sağlık Bakanlığı 2017 EKPSS İle Engelli Memur Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı tarafından 2017 EKPSS ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlandı. Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı kadrolarına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

33478
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı tarafından 2017 EKPSS ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlandı. 2017 EKPSS kura/sınav ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına göre Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı kadrolarına yerleşenlerin (Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleşenler hariç) atanmasına esas belgeler açıklandı.

Sağlık Bakanlığı kadrolarına yerleşen memur adaylarının aşağıda belirtilen belgeleri 15 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar ikamet ettiği, atandığı veya bulunduğu ilin İl Sağlık Müdürlüklerine, kendileri veya vekalet verdiği kişilerce elden teslim etmeleri gerekiyor. Posta veya kargo ile gönderilen ve teslim tarihinden sonra getirilen evraklar kabul edilmeyecek.

İstenen belgeleri teslim eden memur adaylarının atamaları güvenlik soruşturması/arşiv araştırması yapıldıktan sonra tamamlanacak. İstenen belgeler; 2017 EKPSS/Kura/Sınav İle Engelli Memur Açıktan Atama Başvuru Formunun imzalı aslı, Sağlık Kurulu Raporunun aslı veya noter tasdikli sureti ya da raporun alındığı hastane başhekimliği/yöneticiliği onaylı sureti.

Yerleştirme Sonuç Belgesinin internet çıktısı, öğrenim belgesi, Yükseköğretim mezun belgesi sorgulama ekranından alınan “mezun bilgilerini” gösterir belge, 2 fotoğraf, mal bildirim beyannamesi, askerlik durum belgesi, bilgisayar ortamında doldurulmuş, resimli ve imzalanmış 3 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu olarak belirtildi. Sağlık Bakanlığı tarafından 2017 EKPSS ile engelli memur atama duyurusu ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 4 sene önce

    Sağlık bakanı ek atamalar hakkında tatmin edici bir sayı önümüze sunar umarız sağlıkçılar işsiz

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!