1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2017 Haziran-Temmuz Dönemi Memurların İller Arası Atama ve Yer Değişikliği Duyurusu
Sağlık Bakanlığı 2017 Haziran-Temmuz Dönemi Memurların İller Arası Atama ve Yer Değişikliği Duyurusu

Sağlık Bakanlığı 2017 Haziran-Temmuz Dönemi Memurların İller Arası Atama ve Yer Değişikliği Duyurusu

Sağlık Bakanlığı, İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Toplu Sağlığı Merkezlerindeki görev yapan genel idare hizmetleri, teknik hizmetler, din hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfındaki personelin iller arası nakil başvuruları başladı. Detaylar haberde.

A+A-

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A kadrolu olarak çalışan memurların Halk Sağlığı Müdürlüğü ve bağlı Toplum Sağlığı Merkezlerinde görev yapan genel idare hizmetleri, teknik hizmetler, din hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfında ki personelin İstanbul İl emrine naklen atanabilmeleri için İller arası 2017 yılı Haziran-Temmuz dönemi atama ve yer değişikliği tayin talepleri 12 Haziran 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında alınacak.

Başvuru şartları şu şekildedir:

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Dışı Personelin Atama ve Yer Değişikliği Yönergenin 7. maddesine istinaden Haziran-Temmuz dönemi atama başvuruları 12 Haziran 2017 tarihinde başlayıp, 30 Haziran 2017 tarihinde saat 17.00’da sona erecektir.

Personelin iller arası yer değiştirme talebinde bulunabilmesi için görev yaptığı ilde fiilen en az bir yıl çalışmış olması ve asaleti tasdik edilmiş olması şartı ile başvuruları kabul edilecektir. (Aday memurluğu devam eden personel kabul edilmeyecektir.)

Son başvuru tarihi itibariyle herhangi bir statüde sözleşmeli olarak çalışan veya ücretsiz izinde (Askerlik, doğum vb.) olan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuruları uygun görülecek personelin ataması yapılması halinde, Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemine ÇKYS yansıtılacak olup, atama kararı ilgili kurumlara gönderilecektir.

Başvurusu uygun görülmeyen personelin durumu hakkında kadrosunun bulunduğu kuruma Müdürlüğümüz tarafından yazıyla bilgi verilecektir.

İlan edilen münhal yerler dışında tercihte bulunan personelin talebi dikkate alınmayacaktır. Münhal yerlerden birine yerleşen personelin atandığı birimde 1 yıl çalışması esastır.

Müdürlüğümüz Evrak Kayıt Birimine 30 Haziran 2017 tarihinden sonra gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Müracaat için gerekli belgeler, iller arası atama ve yer değişikliği esasları ve ilan metni için TIKLAYINIZ. Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.