Sağlık Bakanlığı 2017 Yılı İstanbul İli Kurum İçi Sağlık Personeli Ataması

2017 Yılı İstanbul İli Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için başvurular başladı. Personel bilgi Sistemi üzerinden başvurular 24 Mayıs'a kadar sürecek. Özellikle İstanbul dışı sağlık personelleri başvuru yapabilecek. İşte tüm detaylar.

31510
Daha Fazla Göster

Sağlık Bakanlığı 2017 yılı İstanbul ili kurum içi yer değiştirme suretiyle atanma kurası için Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda (TKHK) ve İstanbul ili dışında bulunan personeller başvuru yapabilecek. İstanbul içinden personeller başvuru yapamayacak.

6 biyolog, 5 çocuk gelişimcisi, 2 dil ve konuşma terapisti, 27 diyetisyen, 118 ebe, 25 fizyoterapist, 825 hemşire, bir iş ve uğraş terapisti, 11 laborant, bir odiyolog, bir perfüzyonist, 11 psikolog, 4 sağlık fizikçisi, 278 sağlık memuru, 193 sağlık teknikeri, 20 sağlık teknisyeni, 18 sosyal çalışmacı, 5 diş protez teknisyeni ve 4 tıbbi teknolog olmak üzere toplam bin 555 personel olarak belli oldu.

2017 yılı İstanbul ili kurum içi yer değiştirme suretiyle atanma kurası takvimi çerçevesinde başvurular başladı. Kura 9 Haziran’da yapılacak. Personel Bilgi Sistemi üzerinden münhal kadrolar için en fazla 10 tercih yapılacak. Kadrolar aşağıdaki bağlantıdadır.

Başvurularla ilgili dikkat çeken detaylar şu şekildedir: Bu kuraya sadece kadrosu Kamu Hastaneleri Kurumunda bulunan personelin başvuruları kabul edilecektir. İstanbul ili içerisindeki başvurular kabul edilmeyecektir.

Sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfına memur olarak atanan personelden kura son başvuru tarihi itibarı ile bulundukları ilde toplamda fiilen 2 yıl süre ile Kamu Hastaneleri Kurumu kadrolarında görev yapmış olanların başvuruları kabul edilecek olup ücretsiz izinler bu süreden sayılmayacaktır.

Sağlık hizmetlerinin aksamaması ve etkili personel planlaması yapılabilmesi için, kura son başvuru tarihi itibariyle kadrosunun bulunduğu İle Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının merkez teşkilatlarınca yapılan en son atama işlemine müteakip başlayış tarihinden itibaren Kamu Hastaneleri Kurumu kadrosunda fiilen en az 2 yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir.

Sağlık Memuru, Sağlık Teknisyeni ve Sağlık Teknikeri kadrosunda çalışanlar, halen çalıştıkları unvan ve branşlarında, diğer personel ise halen çalıştıkları kadro unvanlarında açılan münhal kadrolara müracaat edebileceklerdir. Tüm detaylar için mutlaka duyuru metnini inceleyiniz. Duyuru metni için TIKLAYINIZ. Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ.

atama-takvimi.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığı 2017 Yılı İstanbul İli Kurum İçi Sağlık Personeli Ataması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    Acaba bu 12500 alım ilanı nezaman olacak taştan ses geldide bakanlıktan gelmedi bizde atanmak istiyoruz hadi artık

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!