1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı Mart – Nisan Bölge Hizmet Grupları Yayımlandı
Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı Mart – Nisan Bölge Hizmet Grupları Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı Mart – Nisan Bölge Hizmet Grupları Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı bölge hizmet grupları yayımlandı. Sağlık Bakanlığı YHGM, 2018 Mart Nisan bölge hizmet gruplarını açıkladı. Tabip, diş tabibi, eczacı hizmet grupları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı bölge hizmet grupları ile ilgili açıklama yapıldı. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet adresinden yayımlanan duyuruda, 2018 yılı Mart ve Nisan aylarına esas bölge hizmet gruplarına yer verildi. 4 başlık altında verilen bölge hizmet grupları, Sağlık Bakanlığı personeli tayinlerinde önemli rol oynuyor.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayımladığı gruplar 4 başlıkta toplandı. uzman tabip, tabip, diş tabibi ve uzman diş tabibi ile eczacı, ataması sınav yolu ile yapılanlar şeklinde 4 dosya halinde, Mart ve Nisan aylarına ait hizmet grupları verildi.

Bölge grupları 6 bölgeden oluşuyor. 1’den 6’ya kadar sıralanan bölge gruplarında A, B, C ve D gruplarında iller bulunuyor. Bölgelerde yer alan iller, ilgili branş bazında ayrı ayrı sıralanarak listelerde belirtiliyor. Doluluk oranlarına göre yapılan bölge ayrımına göre sağlık personeli tayinlerinde alt bölgeye yer değiştirme talebi yapılabiliyor.

Uzman tabip hizmet grupları için TIKLAYINIZ. Tabip bölge hizmet grupları için TIKLAYINIZ. Uzman Diş Tabibi, Diş Tabibi ve Eczacı grupları için TIKLAYINIZ. Ataması sınav yolu ile yapılan sağlık personeli bölge hizmet grupları TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler