1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 4 Farklı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Alacak
Sağlık Bakanlığı 4 Farklı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Alacak

Sağlık Bakanlığı 4 Farklı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Alacak

Akdeniz, Osmangazi, Tokat Gaziosmanpaşa ve Gazi Üniversitelerinde yoğun bakım hemşireliği için sertifikalı eğitim programı başvuruları alınacak. 4 farklı hastane için sertifikalı eğitim başvuru detayları My Memur haberde.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından Akdeniz Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri için “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına” başvurular alınacak. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuru bilgileri ve detaylarını “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık.

YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURUSU ALINACAK HASTANELER

- Akdeniz Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı,

- Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı,

- Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı,

- Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Gazi Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular alınacak.

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı:

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 6 Ocak 2020-14 Şubat 2020 tarihleri arasında “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 18 Kasım 2019-6 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Sibel ÖNDER ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından 20 Ocak 2020-28 Şubat 2020 tarihleri arasında “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 18 Kasım 2019-6 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Özlem KERSU ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından 16 Aralık 2019-27 Ocak 2020 tarihleri arasında “4.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 11 Kasım 2019-22 Kasım 2019 olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Nuriye ÇELMECE ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. 

Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Gazi Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı:

Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Gazi Hastanesi tarafından 9 Aralık 2019-20 Ocak 2020 tarihleri arasında “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 11 Kasım 2019-15 Kasım 2019 olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Ayşe KABASAKAL ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Sertifika programları başvuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler