1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 58.DHY Mazeret Kurası ve Sonuçları Açıklandı Eş ve Sağlık Kurası
Sağlık Bakanlığı 58.DHY Mazeret Kurası ve Sonuçları Açıklandı Eş ve Sağlık Kurası

Sağlık Bakanlığı 58.DHY Mazeret Kurası ve Sonuçları Açıklandı Eş ve Sağlık Kurası

Sağlık Bakanlığı 58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret Kurası Eş Durumu Sağlık Durumu Kura Sonuçları Sağlık Bakanlığı eş durumu kurası sonuçları, sağlık bakanlığı sağlık durumu kurası sonuçları, sağlık bakanlığı mazeret kurası sonuçları, 58.Dönem De

A+A-

Sağlık Bakanlığı 58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret Kurası 28 Ağustos 2014 Perşembe günü Ankara’da Noter huzurunda yapılacak olan kura ile belli olacak.

Sağlık Bakanlığı 58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret Kurası Sonuçları yani Sağlık Bakanlığı Eş Durumu ve Sağlık Durumu Kurası 28 Ağustos 2014 Perşembe günü yani bugün Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda Noter huzurunda  10.15 de yapılacak.

58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret (Eş ve Sağlık) Kurası ile alakalı Münhal Kadrolar, Mazeretleri Kabul ve Red Edilenlerin Listesi, Sağlık Durumu Listesi, Eş Durumu Listesine aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz. 58. Dönem DHK Eş Durumu ve Sağlık Durumu Kurası Sonuçlar açıklanır açıklanmaz My Memur.Com haber sitemizden ulaşabileceksiniz.

KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

58.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret Kurası Sonuçları

58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ve Sonuçları

THSK İl İçi Yerleştirme Kurası Sonuçları

2014 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Sonucu Atanma Kurası ( Avukatlık)

Münhal Kadrolar TIKLAYINIZ

Mazeretleri Kabul ve Red Edilenlerin Listesi

Sağlık Durumu Listesi TIKLAYINIZ

Eş Durumu Listesi TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.