1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kura Başvurusu için Son Gün
Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kura Başvurusu için Son Gün

Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kura Başvurusu için Son Gün

Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ( 59. DHY Kurası) başvuruları için

A+A-

Tıp Fakültesinden mezun olan hekimler ve uzmanlığını tamamlayan uzaman doktorların 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na başvuruları için bugün son gün.

Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ( 59. DHY Kurası) başvuruları için bugün son gün. Tıp Fakültelerinden mezun olan hekimler diplomaları, Uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman hekimler ise uzmanlık belgelerini ve dilekçeleri ile birlikte teslim etmeleri için bugün son gün. Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kurasına katılabilmek için hekimler evraklarını bugün akşam saat 18.00'a kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.Kura Sonuçlarıda Mymemur.Com haber sitemizden sizlerle paylaşılacak.

Sağlık Bakanlığı 59. DHY Eş Durumu ve Sağlık Durumu Kurası Sonuçları

Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kurası Sonuçları

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.