1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası 59.DHY
Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası 59.DHY

Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası 59.DHY

Sağlık Bakanlığı 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası için 59. DHY Kurası başvurular başladı son gün...

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından 12 Eylül 2014 Cuma günü yani bugün 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile ilgili ilan yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı tarafından bugün yayımlanan ilanda Tıp Fakültelerinden mezun olan ve Uzmanlığını tamamlayan Uzman hekimlerin diploma ve uzmanlık belgelerinin 22 Eylül 2014 tarihine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne iletilmiş olması gerektiği belirtildi. 59. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurasına gerekli belgeleri 22 Eylül 2014 tarihine kadar tamamlamayan pratisyen hekim ve uzmanların kuraya alınmayacağının altı çizildi.

Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlüsü (DHY) olarak atanıp hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden Sağlık Bakanlığı na girmek isteyenlerinde yine 22 Eylül 2014 tarihine kadar dilekçelerini iletmeleri gerekecek.

Gönderilecek dilekçeler kişiler şahsen elden teslim edeceği gibi kargo ya da APS ile Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne 22 eylül 2014 tarihinde ulaşacak şekilde gönderilmesi gerekiyor. MyMemur.Com olarak hayırlı olsun diyor ve Kura ve kura süreci ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığı 59. DHY Eş Durumu ve Sağlık Durumu Kurası Sonuçları

Sağlık Bakanlığı 59. DHY Kurası Sonuçları

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.