1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 81. Ek Tercih ve Yerleştirme İşlemleri Başladı
Sağlık Bakanlığı 81. Ek Tercih ve Yerleştirme İşlemleri Başladı

Sağlık Bakanlığı 81. Ek Tercih ve Yerleştirme İşlemleri Başladı

Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda 81. ek tercih ve yerleştirme işlemlerinin başladığı belirtildi. Tercihler 20 Mart ile 24 Mart tarihleri arasında yapılacak. Başvuru ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

İstanbul İlinde doldurulamayan ve boş olan ya da istifa, nakil, vefat, sözleşme feshi gibi çeşitli nedenlerden dolayı boşalan “Aile Hekimliği” pozisyonları için 25 Ocak 2013 tarih ve 28539 sayılı Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğinin atamalarda ve görevlendirmelerde öncelik sıralaması, ölçütler ile atama ve nakillere ilişkin esaslarına göre 81. ek tercih ve yerleştirme İşlemleri yapılacaktır.

Buna göre Aile Hekimliği 81. ek tercih ve yerleştirme işlemlerine İstanbul ilinde görev yapmakta olan kamu görevlisi tabip ve uzman tabipler ile İstanbul ilinde sözleşmeli aile hekimleri alınacaktır.

Yerleştirmeye başvurular 20 Mart 2017 Pazartesi Günü başlayıp 24 Mart 2017 Cuma Günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru evrakları eksiksiz şekilde Müdürlüğümüze ulaşan hekimleri içeren geçici listeler ile Müdürlüğümüz tarafından yapılacak incelemeler sonrası başvuruları kabul edilip yerleştirme işlemlerine katılımlarına herhangi bir engel saptanmamış olan hekimleri içeren “kesin listeler” de yine Halk Sağlığı Müdürlüğü web adresinden ilan edilecektir. Kesin listelerde ismi yer alan hekimlerin belirlenen yer, gün ve saatte yerleştirme toplantısında hazır bulunmaları gerekmektedir.

İlan edilmiş olan 81. ek tercih ve yerleştirme işlemleri öncesi boş olan Aile Hekimliği Pozisyonlarına ek olarak ilimizdeki sözleşmeli aile hekimlerinin boş bir pozisyonu tercih etmesi halinde bu hekimlerin boşalttığı pozisyonlar da sıradaki hekimler tarafından tercih edilebilecektir. 81. ek tercih ve yerleştirme işlemleri, kamu görevlisi tabip ve uzman tabipler için başvuru bilgileri tüm dokümanlar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler