1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı Yayımlandı
Sağlık Bakanlığı 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı tarafından 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ilanı yayımlandı. Başvurular 23 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecek.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından 84.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ilanı yayımlandı. Başvurular 23 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecek. Adaylar başvurularını elden ya da kargo yolu ile yapabilecekler.

Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 23 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na katılabilecekler.

 Devlet Hizmeti Yükümlüsü olarak atanıp görevine hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden 84. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına girmek isteyenler; 657 Sayılı DMK’nın 63. ve 97. maddelerinde açıklanan engel halleri bulunmayanlar en geç 23 Kasım 2018 tarihi saat 18:00’e  kadar kuraya girmek istediğini belirtir bir dilekçe ile başvur yapabilecekler.

Adayların dilekçelerini Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9  06800 Çankaya /Ankara  adresinde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.