Sağlık Bakanlığı Danışman Personel alımı yapıyor

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında danışman personel alımı yapıyor.

23672
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı resmi sitesinde yayınlanan ilanla sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü tarafından Sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında 8 danışman alımı yapacak. Türkiye Cumhuriyeti, sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla finansman olarak dünya bankasından 120 Milyon Avro ikraz sağlanmış. Danışmanlık ve hizmet alımları için 8 danışman personeli alınacak.

Alınacak Olan danışman ilanları: Teknik Koordinatör ve editörlük rapor bazlı bireysel danışman ( 1 kişi), Kılavuz yazarı, araştırma raportörü, eğitici eğitmeni rapor bazlı bireysel danışman(1 kişi), Kılavuz yazarı, araştırma raportörü, eğitici eğitmeni rapor bazlı bireysel danışman(1 kişi), Kılavuz yazarı, araştırma raportörü, eğitici eğitmeni rapor bazlı bireysel danışman (1 kişi), Eğitici eğitmeni rapor bazlı bireysel danışman ( 4 kişi) kişi alınacak. Alınacak olan danışman personelin işi Eylül 2016da başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 31 Ağustos 2016 saat 18.00’a kadar yapılmalıdır. Başvurular son teslim tarihine kadar ilgili adrese elden ya da kargo yoluyla başvurulması gerekmektedir. Şahsen yada kargo yoluyla yapılan başvuruların CV formatına ve başvuru dilekçesine uygun olması gerekmektedir. Uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru adresi Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:39 ( Protokol Plaza) 4. Kat Satın Alma Birimi Çukurambar/ Çankaya/ ANKARA

Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

CV Örneği için TIKLAYINIZ.

İlan Metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!