1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapıyor Eylül 2018
Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapıyor Eylül 2018

Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapıyor Eylül 2018

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından proje kapsamında personel alımı ilanı yayımlandı. Sağlık Bakanlığı personel alımı genel ve özel şartları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında alınacak danışmanlar için istihdam duyurusu yayımlandı. Son başvuru tarihi 20 Eylül 2018 olarak açıklandı.

Sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında istatistiksel analiz ve değerlendirme çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı, koordinatörlük ve araştırma tasarım çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı, soru formu geliştirme çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı yapılacak.

İstatistiksel analiz ve değerlendirme çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı başvuru şartları; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinin Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında en az Doçent düzeyinde akademik unvana sahip olmak, “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” kapsamında ulusal ve uluslararası dergilerde makale yayını yapmış olmak, Sağlık Bakanlığı “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” çalışmaları kapsamında görev almış olmak gerekiyor.

 “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” konusunda kitap, bildiri veya rehber hazırlama süreçlerinde görev almış olmak, Sağlıkla ilgili saha çalışmalarında veri analizi ve raporlama tecrübesine sahip olmak tercih sebebidir. Biyoistatistik, istatistik veya nicel araştırma yöntemleri alanında eğitici olarak görev yapmış olmak tercih sebebidir.

Koordinatörlük ve araştırma tasarım çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı başvuru şartları; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinin Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında en az Doçent düzeyinde akademik unvana sahip olmak, “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” kapsamında ulusal ve uluslararası dergilerde makale yayını yapmış olmak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” çalışmaları kapsamında görev almış olmak, “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” konusunda kitap, bildiri veya rehber hazırlama süreçlerinde görev almış olmak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı memnuniyet/beklenti araştırmalarında koordinatör olarak görev yapmış olmak tercih sebebidir. Sağlık alanındaki memnuniyet/beklenti ile ilgili konularda seminer/eğitim/konferans vermiş olmak tercih sebebidir.

Soru formu geliştirme çalışmaları danışmanlık hizmeti alımı başvuru şartları; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinin Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında en az Doçent düzeyinde akademik unvana sahip olmak,  “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” kapsamında ulusal ve uluslararası dergilerde makale yayını yapmış olmak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” çalışmaları kapsamında görev almış olmak,  “Sağlık Yönetimi veya Halk Sağlığı” konusunda kitap, bildiri veya rehber hazırlama süreçlerinde görev almış olmak gerekiyor.

Sağlık alanındaki memnuniyeti/beklentiyi etkileyen faktörler ile ilgili çalışmalarda yer almış olmak tercih sebebidir. Sağlık alanında araştırma planlama, araştırma yöntemleri veya istatistik yöntemleri ile ilgili dergi/kitap/rapor yazmış olmak tercih sebebidir. Danışman personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler