1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Hizmet Alımı Yapacak
Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Hizmet Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Hizmet Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı danışman alımı yapıyor. Yayınlanan duyuruya göre Sağlık Bakanlığının yürüttüğü proje kapsamında rapor bazlı danışmanlık hizmet alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Sağlık Bakanlığı danışmanlık hizmet alımı yapıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan iş ilanına göre sağlık bakanlığı sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında danışman alımı gerçekleştirilecek. Bu doğrultuda konu odaklı sağlık teknolojisi değerlendirme (std) çalışması çerçevesinde rapor bazlı bireysel danışmanlık hizmet alımı gerçekleştirilecek. İlana ve başvuru şartlarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı rapor bazlı danışmanlık hizmeti alımı bir pozisyona yapılacak. Buna göre “gebelikte anomalileri tespit etmek için uygulanan ikili, üçlü, dörtlü ve anne kanında fetal DNA örneklemesi testlerinin etkililiğinin analizi” konulu sağlık teknolojisi değerlendirme ve kısa rapor hazırlama görevi verilecek.

Adaylarda kadın hastalıkları ve doğum alanında uzman olmak, kamu veya özel sektörde en az 5 yıl genel ve uzmanlık alanında en az 3 yıl deneyimli olmak şartları aranıyor. Ayrıca son 5 yıl içinde sistematik tarama ve epidemiyolojide ulusal ya da uluslararası alanda çalışmalar yapmış olmak, YDS’den son 5 yıl içinde en az 70 puan almış olmak gerekiyor.

Başvurular 3 Kasım 2017 tarihine kadar alınacak. Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adayların özgeçmişlerini ve başvuru mektuplarını T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğüne (SAGEM) göndererek başvuru yapacak. İlgili ilana ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.