1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Diyaliz Eğitimi Hakkında
Sağlık Bakanlığı Diyaliz Eğitimi Hakkında

Sağlık Bakanlığı Diyaliz Eğitimi Hakkında

2014 yılı 2. dönem diyaliz eğitim programına alınmaları uygun görülen ve kurs görecek olan personeller ve eğitim görecekleri yerler

A+A-

18.06.201 O tarih ve 276 15 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Diyaliz Merkezleri Hakkındaki Yönetmeliğin ilgili hükümlerine göre 2014 yılı 2. dönem diyaliz eğitim programına alınmaları uygun görülen ve kurs görecek olan personeller ve eğitim görecekleri yerler yayınlandı.

Mezkur Yönetmeliğin 37 inci maddesi gereğince; uzman tabipler bir aylık, tabiplerüç aylık ve tabip dışı personel iki aylık eğitimini kurumunuz Diyaliz Eğitim Merkezinde eğitim görecek. Eğitim bittikten sonra eğitim tamamlama formu doldurulup resmi yazı ile birlikte eğitim alan personelin esas görev yaptığı il Sağlık Müdürlüğüne iletilecek. Personel listesi ve diğer detaylara Sağlık Bakanlığı Web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Personel Sağlık Tr

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.