1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Duyurusu Ve Başvuru
Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Duyurusu Ve Başvuru

Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Duyurusu Ve Başvuru

Sağlık Bakanlığı Personeli için Görevde Yükselme kadroları belli Oldu sınav duyurusu , sınav tarihleri, başvuru tarihleri ve başvuru

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşların merkez ,taşra ve döner sermaye teşkilatında devlet memuru kadrosu(4a) ile görev yapan personelin görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı yapılacağı bakanlık tarafından duyuruldu.

11 Mart 2015 (yarın) başlayacak sınav başvurularını personel Bilgi Sistemi(PBS) üzerinden yapabileceklerdir. Başvuru tarih son gün 20 Mart 2015‘dir. Milli eğitim bakanlığının düzenleyeceği sınavı için milli eğitim bakanlığının belirleyeceği ve  duyuracağı hesap numaralarına sınav ücretleri yatırılacaktır.

Sınav tarihi 28 Haziran 2015 Sınav saat 10:00 ‘da başlayacaktır. 4/B maddesine tabi olarak çalışanlar, geçici personel, sürekli işçiler, vekil ebe ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü personeli bu sınava giremeyeceklerdir.

Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu İçin TIKLAYINIZ.

Görevde Yükselme Sınavına Esas Münhal Kadrolar İçin TIKLAYINIZ.

Görevde Yükselme Sınavı Konuları İçin TIKLAYINIZ.

İstenen Kadro Şartları ve Genel Şartlar İçin TIKLAYINIZ.

SINAV BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.(11.03.2015 tarihinden itibaren)

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.