1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programına Başvurusu Başladı
Sağlık Bakanlığı Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programına Başvurusu Başladı

Sağlık Bakanlığı Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programına Başvurusu Başladı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Bilimleri üniversitesi bünyesinde iki hastane için iki hemşirelik sertifikalı eğitim programına başvuru alacak. Sertifika programı başvuruları ve detayları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlıı, Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eah ve ağlık Bilimleri Üniversitesi SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Eah Psikiyatri hemşireliği ile Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başlıyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eah Psikiyatri hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuru tarihleri şu şekildedir:

Sağlık Bilimleri Üniversitesi SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 4 Aralık 2017 - 17 Ocak 2018 tarihleri arasında "Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı"nın gerçekleştirilecektir. Başvurular 6-15 2017 Kasım tarihlerin arasında yapılacaktır. Detaylı Bilgi için program sorumlusu: Ümran ÇELİK BARMAKÇI, 312 596 2032 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH’si Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuru tarihleri şu şekildedir:

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 18 Aralık 2017-17 Ocak 2018 tarihleri arasında 2017 yılı 2. Dönem "Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" düzenlenecek olup başvurular 13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında ilgili hastaneye yapılacaktır. Detaylı Bilgi için program sorumlusu: Sevgi KUYRUKÇU, 0312 596 2558 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler