1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı İki Hastane İçin 19 Eylül Tarihli Sertifikalı Eğitim Başvuruları
Sağlık Bakanlığı İki Hastane İçin 19 Eylül Tarihli Sertifikalı Eğitim Başvuruları

Sağlık Bakanlığı İki Hastane İçin 19 Eylül Tarihli Sertifikalı Eğitim Başvuruları

Gaziantep 25 Aralık ile Afyonkarahisar Devlet Hastanelerinde sertifikalı eğitim için başvurular başladı. Ameliyathane hemşireliği başvuruları ile ilgili detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK tarafından 19 Eylül 2017 itibarıyla iki hastane için daha sertifika programların başvurular başlatıldı. Son yayımlanan iki hastanenin duyurusunda Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular alınacak.

 

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi tarafından ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı 12 Ekim ile 12 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacakken, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi tarafından ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programına başvurular 15 Kasım ile 14 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK, Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığının yayımladığı iki sertifika programına da başvurular 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapılabilecek. Başvurularla ilgili olarak Kurumunuzdan da ayrıcı izin alınması gerekmektedir. Bu kapsamda kurumunuza ilk başvuru yapılacaktır.

 

Afyonkarahisar ve Gaziantep illerinde yapılacak ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programına başvurularla ilgili katılımcılardan istenmekte olan gerekli detaylara kurumun internet sitesinden ulaşarak bilgi ayrıca alabilirsiniz. 19 Eylül tarihli duyurularda yer alan hastanelerin program sorumlularına da TKHK'nın internet sayfasından ulaşmanız mümkündür.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.