1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Sağlık Bakanlığı, İstanbul Taşeron Sınav Takvimi Açıklandı
Sağlık Bakanlığı, İstanbul Taşeron Sınav Takvimi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı, İstanbul Taşeron Sınav Takvimi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı, Taşeron sınavları ile ilgili tarihleri açıkladı. İstanbul il müdürlüğü taşeron işçi sınav takvimine dair 9 komisyonun tarihleri için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Müdürlüğü tarafından 20 Kasım 2017 tarihli ve 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127’nci maddesiyle 27 Haziran 1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 ve geçici 24’üncü maddelerinde belirtilen kamu kurum ve kuruluşlarında 4 Ocak 2002 tarihli ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve diğer mevzuat hükümleri uyarınca başvurular alınmıştı.

Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılanların sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen İncelemeler neticesinde başvuru şartlarını taşıdığı ve sınava katılmaya hak kazandığı tespit edilen kişilere ait listeler yayımlandı.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların sınavın gerçekleştirilmesi ve ilanı başlıklı 14. Maddesinin 2. Fıkrasında belirtilen sınav yeri ve zamanın ilan edilmesi hususu çerçevesinde İstanbul il sağlık müdürlüğü için 9 komisyon için personelin listesi, sınav yeri ve zamanı yayımlandı. Tüm Komisyonların listeleri ve tarihlerini tek listede sizler için hazırladık. Tüm listeler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler