1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı KPSS 2014/1 Atanan Personeller için Gereken Evraklar ve Tarihi
Sağlık Bakanlığı KPSS 2014/1 Atanan Personeller için Gereken Evraklar ve Tarihi

Sağlık Bakanlığı KPSS 2014/1 Atanan Personeller için Gereken Evraklar ve Tarihi

Sağlık Bakanlığı KPSS 2014/1 kapsamında Sağlık Bakanlığı Kadrolarına atanan sağlık personelleri için duyuru yayınladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı KPSS 2014/1 kapsamında Sağlık Bakanlığı Kadrolarına atanan sağlık personelleri için duyuru yayınladı. Sağlık Bakanlığı dün itibari ile yayınladığı duyuruda KPSS 2014/1 göre Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleşenlerin dışında kalan personel için gerekli evrakları ve evrak teslim tarihlerini de belirtti.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna Yerleşenlerin dışındaki personellerin 9 Temmuz 2014 tarihi ile 25 Temmuz arasında evrakların teslim edilmesi gerektiğini duyurdu. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Duyuruyu, Atama Başvuru Formunu, Dilekçe Örneğini ve Mal Bildirim Beyannamesi Örneğine aşağıda verilen linklerden erişebilirsiniz.

Duyuru

Atama Başvuru Formu

Dilekçe Örneği

Mal Bildirim Beyannamesi Örneği

Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından KPSS 2014/1 kapsamında atanan personel için istenen Belgeler;

Atama Başvuru Formu

Mal Bildirim Beyannamesi Örneği

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.