1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 İle Göreve Başlayacak Personel Listesi Açıklandı
Sağlık Bakanlığı KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 İle Göreve Başlayacak Personel Listesi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 İle Göreve Başlayacak Personel Listesi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı 2018 yılında alım yapılan KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 ile göreve başlama işlemleri hakkında 30 Ocak 2019 tarihinde duyuru yayımladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından 2018 yılından KPSS-2018/4 ve KPSS-2018/5 sonuçlarına göre istihdam edilecek sözleşmeli sağlık personeline ilişkin atama işlemlerinin, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacağı duyurulmuştu. Nihayet güvenlik soruşturması tamamlananlar açıklandı.

Bu kapsamda güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi atandığınız il sağlık müdürlüklerine gönderilmiştir. Sözleşmeli sağlık personeli adaylarının göreve başlama taleplerini içeren başvuruları, Sağlık müdürlüklerinde kurulan komisyonlar tarafından alınacak, göreve başlama işlemleri aşağıda belirtilen şekilde yapılacaktır.

Adayların göreve başlama işlemlerine ilişkin başvuruları 31 Ocak – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında alınacaktır. Adayların bu süre içinde, istenen belgelerle birlikte İl sağlık Müdürlüklerinde kurulan komisyonlara başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Atanma şartlarını taşıyanlar için, son göreve başlama tarihi 22.02.2019 günüdür. Göreve başlama işlemleri bu tarihten önce tamamlananlar, talep etmeleri halinde hizmet sözleşmesi imzalayarak göreve başlatılacaktır. Belirtilen süre içinde başvuru yapmayan veya başvuru yaptığı halde göreve başlamayanlar, yerleştirmeden doğan haklarını kaybedecektir. Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri henüz tamamlanmayan adayların başvuru ve göreve başlama tarihleri, söz konusu işlemler tamamlandıktan sonra Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde ilan edilecektir. Duyuru metni ve detaylar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler